Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
859 hodnocení
5
809x
4
21x
3
7x
2
3x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
odběr dle dohody
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
- cena je přemrštěná
Dobrý den,
díky za recenzi. Nerozumím tomu, že cena je přemrštěná. Před odesláním objednávky znáte cenu zboží i dopravy. Pokud se Vám zdála nevyhovující, mohl jste si produkt koupit jinde za "výhodnější" cenu. Toto hodnocení mi tedy nepřijde fér a objektivní.
Navíc cena nerezové stříšky za 987 Kč je ve srovnání s konkurencí jedna z nejnižších.
Jiří Balda majitel.
ok
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
Bohatá nabídka zboží, některé zboží už jinde nedostupné.
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
+ profesionální komunikace a rychlé jednání
- nic. vše bylo OK
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
+ Dobrá cena zboží
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
+ Bez chyby
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
Došel mi jen potvrzující mail o objednávce a pak nic žádné vyřízení atd až sem napsal po pár dnech jak to vypadá teprve došla odpověď a navíc zboží došlo naprosto zdeformované to alt nemusí být chyba obchodu ale dopravce ale i tak za skoro dvě stovky za dopravu za jednu vložku bych čekal lepší doručení
Dobrý den, ne vždy se vše povede. Občas nám dopravce ne zcela obratem informuje o poškození zásilky. Nezbývá než se tedy omluvit.
Jiří Balda majitel.
+ pohoda
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
cena, sortiment, rychlost
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
+ Velký výběr a dobrá cena.
- Horší komunikace.
Chvíli to trvalo, ale vše přišlo v pořádku.
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
Max.spokojen s jednáním pracovníků této firmy a rychlé vyřízení objednávky.
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
+ vse ok
Dobrý den,
jsem rád, že jste byl spokojený.
Jiří Balda-majitel.
+ solidní jednání
montáž provádím sám,postrádám v dodávce schema sestavy komina-hlavně spodní část izákladové desky a popis čištění komína
+ Všechno v pohodě
+ Rychlost, výborná komunikace a skvěle poradili
Podle mého super!
Vše v naprostém pořádku.
+ bez problémů
Maximální spokojenost.
+ dobry
Technické poradenství
