Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
859 hodnocení
5
809x
4
21x
3
7x
2
3x
1
19x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JV
Jan Vorlicek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2021
Velmi spokojen
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2021
Super velice spokojený. :)
B
Barbora V.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2021
Obchod vše dodal v pořádku a včas. Doporučuji.
+ perfektní doprava a složení zboží, pán byl velice ochotný
+ pěkně zabaleno pro transport (1 komín 5m na 2 paletách)
J
Jana H
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2021
Spokojena doporučuji, přišlo vše, rychle a jednotlivé díly do sebe zapadli, jak měli.
Rychlé vyřízení objednávky
J
Jan W.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2021
Rychlé dodání a odpovídající kvalita. Doporučuji!
K
Kare
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2021
Vše perfektně do sebe pasuje
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2021
Spokojen. Doporučuji
OH
Oldřich Hože
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2021
Velmi spokojen, dobra komunikace a rychlost dodávky, vzorně zabaleno.
L
Láďa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2021
Super
Z
Zbyněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2021
Vše v pořádku. Vřele doporučuji.
J
Janko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2021
Spokojen. Poradili, bez problému jsme změnili objednávku. Přesně dodrželi dohodnutý termín dodání.
V
věra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2021
rychlé dodání objednávky,doporuřuji obchod..
H
Hynek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2021
Celkově jsem spokojen
+ rychlé dodání
+ Rychlé dodání
+ slušný výběr
+ dobrá cena
- Nešla mi platba, obchod nekomunikoval. Zadala jsem objednávku znovu, zboží nedorazilo.
- První zkušenost ale byla dobrá, nevím, co se tam stalo....
Dobrý den paní Jandová,
Vaši první objednávku placenou kartou jste neuhradila. U té druhé jste zvolila formu převodem, zde již bylo vše v pořádku. Objednávku s ohledem na enormní množství objednávek a oslabení expedice z důvodu nemoci dnes po 6 dnech od objednání odesíláme. Omlouvám se, že to tak trvalo.
S pozdravem a přáním příjemného dne,
Jiří Balda-majitel.
jsem spokojena s dodávkou i objednaným zbožím.děkujispokojena
